II Świętokrzyska Olimpiada Przedszkolaka

W dniu 27 października 2022 roku w Zespole Placówek Oświatowych w Skalbmierzu odbyły się gminne eliminacje II Świętokrzyskiej Olimpiady Przedszkolaka.

Inicjatorem olimpiady jest Świętokrzyski Kurator Oświaty. W rywalizacji sportowej w kategorii chłopców i dziewcząt wzięły udział dzieci z Niepublicznego Przedszkola Integracyjnego im. Marii Montessori w Skalbmierzu oraz dzieci z Przedszkola Miejskiego w Skalbmierzu.

Dzieciaki rywalizowały w atmosferze zabawy, osiągając wspaniałe wyniki. Nad prawidłowością  czuwała komisja oraz organizatorzy. Zwycięzcą rywalizacji zostały dzieci z Przedszkola Miejskiego w Skalbmierzu.

Dyrektor podziękował wszystkim za uczestnictwo, wręczył dyplomy oraz drobne słodycze. Podziękował paniom opiekunkom oraz Dyrekcji Niepublicznego Przedszkola, jak również swoim nauczycielom za przepieką atmosferę w duchu rywalizacji sportowej.

Wszystkim gratulujemy, a zwycięscy życzymy sukcesu w eliminacjach powiatowych II Świętokrzyskiej Olimpiady Przedszkolaka.

Piotr Binkowski