Egzamin Ósmoklasisty

„Życie to najtrudniejszy egzamin, który wielu ludzi oblewa, ponieważ kopiuje innych – nie zdając sobie sprawy z tego, że każdy ma inny zestaw pytań”

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

W najbliższych dniach tj. 25,26 i 27 maja 2021 roku grupa 40 uczniów i uczennic Szkoły Podstawowej im. Stanisława ze Skalbmierza w Skalbmierzu przystąpi do egzaminu ósmoklasisty.

Egzamin jest ważnym wydarzeniem z tego względu, że przystąpienie do niego stanowi warunek do ukończenia klasy ósmej.

Uczniowie Nasi pomimo trudnego czasu, solidnie pracowali nad przygotowaniem się do pierwszego egzaminu w ich życiu.

Wszystkim zdającym część humanistyczną, matematyczną i język obcy nowożytny,  życzymy jak najlepszego wyniku. Egzaminy odbywać się będą z zastosowaniem wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego oraz z procedurami Centralnej Komisji Egzaminacyjnej oraz Ministerstwa Edukacji i Nauki.