Informacja dotycząca pracy szkoły od dnia 17 maja 2021 roku

INFORMACJA

Informuję, ze od dnia 17 maja 2021 roku szkoła rozpoczyna naukę w trybie częściowo stacjonarnym – nauka będzie odbywać się hybrydowo.

W nawiązaniu do Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki lekcje w naszej szkole – nauczanie hybrydowe, będą się odbywały w następującym porządku:

Od najbliższego poniedziałku tj. 17 maja 2021 roku do szkoły przychodzą uczniowie następujących klas: klasa IVa, Va, VIa, VIIa oraz VIIIa i VIIIb (klasy IVb, Vb, VIb oraz VIIb  VIIc uczą się zdalnie z domu).

Klasy I-III uczą się w szkole jak do tej pory (na obecnych zasadach).

W kolejnym tygodniu od 24 maja 2021 roku do szkoły przychodzą uczniowie klas IVb, Vb, VIb, VIIb, VIIc oraz VIIIa i VIIIb (klasy: IVa, Va, Via, VIIa uczą się zdalnie z domu).

Uprzejmie proszę, aby do szkoły przychodzili uczniowie zdrowi (mają na względzie zdrowie wszystkich nauczycieli, uczniów oraz rodziców). Dowóz i odwóz uczniów zgodnie z harmonogramem.

Od 31 maja 2021 roku wszyscy uczniowie uczą się w trybie stacjonarnym – w szkole.

Jeżeli nastąpią zmiany, będę o nich systematycznie informował.

/-/mgr Piotr Binkowski