馃尭馃帹 Dzie艅 Matki w Przedszkolu 馃帹馃尭

馃尮W naszym przedszkolu 艣wi臋towali艣my wyj膮tkowy dzie艅!
馃尫Trzy- i czterolatki, od艣wi臋tnie ubrane, z ogromnym zaanga偶owaniem przedstawi艂y dla swoich mam cz臋艣膰 artystyczn膮.
馃尰Dzieci recytowa艂y wiersze, 艣piewa艂y piosenki i zaprosi艂y do wsp贸lnej zabawy, podczas kt贸rej mamy na艣ladowa艂y to, co pokazywa艂y dzieci.
馃尲W wydarzeniu uczestniczyli r贸wnie偶 Pan Dyrektor i Pani Dyrektor, kt贸rzy wraz z dzie膰mi i Pani膮 Ani膮 z艂o偶yli serdeczne 偶yczenia wszystkim Mamom.
馃拹Na zako艅czenie dzieci wr臋czy艂y Mamom kwiaty, a potem wszyscy usiedli do wsp贸lnego pocz臋stunku.
馃槆To by艂 pe艂en rado艣ci i wzrusze艅 dzie艅, kt贸ry na d艂ugo zostanie w naszej pami臋ci.
鉂わ笍Dzi臋kujemy Wam, drogie Mamy, za Wasz膮 mi艂o艣膰, wsparcie i nieustaj膮c膮 opiek臋. Jeste艣cie niezast膮pione! 馃挅
馃檹呕yczymy Wam du偶o zdrowia, rado艣ci i chwil pe艂nych szcz臋艣cia z Waszymi pociechami. Niech ka偶dy dzie艅 b臋dzie dla Was tak wyj膮tkowy, jak ten dzisiejszy!
Serdeczne u艣ciski馃尫