📢 Drodzy Uczniowie i Rodzice! 📢
Z radością informujemy, że naszą szkołę odwiedzili przedstawiciele ZSZ Skalbmierz, którzy przedstawili bogatą ofertę edukacyjną dla naszych ósmoklasistów! 🎓✨
Podczas spotkania uczniowie mieli okazję dowiedzieć się więcej o różnorodnych kierunkach kształcenia, które oferuje szkoła średnia:
🚗 Technik Pojazdów Samochodowych – nowoczesne podejście do nauki naprawy i diagnostyki pojazdów.
🚜 Technik Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki – innowacyjne techniki i narzędzia w rolnictwie.
🍽️ Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych – kulinarne pasje rozwijane pod okiem ekspertów.
🔧 Mechanik Operator Pojazdów i Maszyn Rolniczych – praktyczne umiejętności obsługi maszyn rolniczych.
✂️ Fryzjer – kreatywność i stylizacja włosów na najwyższym poziomie.
👨‍🍳 Kucharz – nauka przygotowywania różnorodnych potraw.
🍞 Piekarz – sztuka wypieku chleba i innych wypieków.
🍰 Cukiernik – tworzenie słodkich dzieł sztuki.
⚡ Elektryk – instalacje elektryczne i konserwacja.
🛠️ Monter Izolacji Budowlanych – techniki izolacji i ochrony budynków i wiele innych.
Nasi uczniowie mieli możliwość zadawania pytań, rozmowy z nauczycielami oraz zapoznania się z przyszłymi możliwościami zawodowymi. Spotkanie było nie tylko informacyjne, ale również inspirujące, a prezentacje kierunków były niezwykle interesujące.
Serdecznie dziękujemy przedstawicielom szkoły średniej Panu dyrektorowi Waldemarowi Czajka oraz Panu Łukaszowi Pudo za wizytę i cenną wiedzę.
Mamy nadzieję, że nasi ósmoklasiści znaleźli inspirację do wyboru swojej przyszłej ścieżki edukacyjnej!
Przypominamy również o nadchodzących dniach otwartych w szkole średniej, które odbędą się 28.05.2024r.
To doskonała okazja, aby osobiście poznać szkołę, nauczycieli i uczniów!
🔗 Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej szkoły średniej: www.zszskalbmierz.edu.pl