Wycieczka klas 0 do Rabkolandu

🛝20 maja nasi najmłodsi uczniowie z klas 0 wybrali się na pełną emocji wycieczkę do Rabkolandu w Rabce-Zdroju. To był dzień pełen radości, śmiechu i niezapomnianych przygód! 🙂
🎠Dzieci miały okazję skorzystać z licznych atrakcji, w tym karuzel 🎠kolejek górskich 🚠i domów strachów👻.
Wielu z nich przeżyło swoje pierwsze przejażdżki na dużych huśtawkach i karuzelach co wywołało ogromne emocje. Nie zabrakło też chwil relaksu przy pysznych lodach.🍦
🥳Najbardziej cieszyło nas, że każdy z uczestników mógł wybrać atrakcje, które najbardziej mu się podobały. To była prawdziwa przygoda, która na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów.
Dziękujemy wszystkim opiekunom i nauczycielom za organizację oraz dzieciom za wspaniałą zabawę. Już nie możemy się doczekać kolejnych wycieczek!