„BEZPIECZEŃSTWO I TECHNIKA SAMOCHODOWA”

🚗🚙🚖🚘🛻🚙🚘🚗🚙🚖🚘🛻🚗🚙🚖🚘
🛞🛞🛞🛞🛞🛞🛞🛞🛞🛞🛞🛞🛞🛞🛞🛞
👉Siedemnaście drużyn 2-osobowych z 7 szkół podstawowych , wzięło udział w kolejnej edycji konkursu ,”BEZPIECZEŃSTWO I TECHNIKA SAMOCHODOWA”, organizowanym przez Zespół Szkół Zawodowych w Skalbmierzu.
👉Konkurs dla uczniów klas ósmych przebiegał w 3 etapach: test z zakresu ruchu drogowego, test ze znajomości podstawowego sprzętu technicznego oraz sprawdzian praktyczny z zakresu obsługi samochodu – zmiana kół na czas.
👉Bezkonkurencyjni okazali się uczniowie klasy 8b Naszej szkoły – OLAF JANUS I SEBASTIAN LEŚNIEWSKI, którzy oprócz zdecydowanego zwycięstwa pobili rekord w wymianie kół. W potocznym ,,pit stopie,, chłopcy uzyskali rewelacyjny czas 01.34, zadziwiając wynikiem samych instruktorów.
👉Pozostałe drużyny z Naszej szkoły tworzyli : Olek Filo-Bartek Gałka, Adrian Nowak-Karol Pudo, Michał Tytko -Oskar Bątkowski oraz Grzesiek Frączek-Miłosz Śmiech. Opiekunem był nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa Łukasz Paryż.
👉Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom serdecznie GRATULUJEMY👏
👉Dziękujemy Dyrekcji i nauczycielom ZSZ za profesjonalne przeprowadzenie konkursu.