Maleńka przyszła Miłość’’ – to hasło tegorocznych jasełek, które odbyły się dziś w Zespole Placówek Oświatowych w Skalbmierzu.
🌠Na początku uroczystości pan dyrektor, Piotr Binkowski, powitał wszystkich zaproszonych gości, nauczycieli, pracowników szkoły oraz uczniów.
🌠Nawiązując do hasła jasełek i słów piosenki świątecznej wprowadził atmosferę zbliżających się Świąt.
🌠Głos zabrał również zastępca burmistrza, pan Kamil Włosowicz, i ksiądz proboszcz Krzysztof Balcer, przekazując zebranym życzenia na czas świąt i nowy rok.
🌠Uczniowie wprowadzili wszystkich w tajemnice świąt prezentując scenę z narodzin Jezusa.
🌠Wzruszenia dostarczyły ,,tańce aniołów’’ w wykonaniu uczniów klas I-III.
🌠Nie zabrakło pięknych kolęd śpiewanych przez członków szkolnego chóru oraz szkolnej orkiestry.
🌠Dziękujemy wszystkim za to piękne przedświąteczne spotkanie.
🌠Niech te święta będą zdrowe, spokojne i przepełnione miłością.
🌠🪽🌟🎁💖🌲🪽🤱