Zimowe szale艅stwa na lodzie.馃グ鉂勶笍鉀革笍馃お

W ramach zaj臋膰 wychowania fizycznego kolejne grupy naszych uczni贸w mi艂o sp臋dzaj膮 czas na lodowisku.
馃搾W czasie zaj臋膰 szkolnych dzieci i m艂odzie偶 poznawa艂a zasady bezpiecze艅stwa podczas zabaw na lodowisku.
鉂勶笍Nauczyli si臋 zasad gry i zabawy 鈥瀎air play鈥漮raz wsp贸艂dzia艂ania w zespole.
鉀革笍Tak przygotowani mogli stan膮膰 na lodzie aby uczy膰 si臋 jazdy na 艂y偶wach, w prz贸d , w ty艂, hamowania , bezpiecznych upadk贸w.
鉀革笍Dzieci, kt贸re nie pierwszy raz by艂y na lodowisku mog艂y rozwija膰 swoje umiej臋tno艣ci takie jak szybko艣膰, wytrzyma艂o艣膰, wzmacnianie si艂y mi臋艣ni ko艅czyn dolnych, rozwija膰 zmys艂 r贸wnowagi, oraz pomaga膰 tym, kt贸rzy stawiaj膮 pierwsze kroki na lodzie.
馃うNawet upadki nikogo nie zra偶a艂y przed podejmowaniem kolejnych pr贸b jazdy figurowej.
鉂勶笍Kolejne klasy ju偶 nie mog膮 si臋 doczeka膰 tak atrakcyjnych zaj臋膰 wychowania fizycznego, przygotowanych przez panie El偶biet臋 Pe艂k臋 i Jolant臋 Niewiadomsk膮.
Dzi臋kujemy 馃檪馃コ馃憦