BEZPIECZEŃSTWO NA 5

W dniu 17.11.2023 roku, w Szkole Podstawowej nr 3 w Kazimierzy Wielkiej odbyła się kolejna edycja konkursu  „BEZPIECZEŃSTWO NA 5” .
W konkursie organizowanym przez Komendę Powiatową w Kazimierzy Wielkiej wzięły udział drużyny 7 szkół powiatu kazimierskiego.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 5a – Amelia Biel, Zuzia Gałka i Marcel Wójcik.
Drużyny miały za zadanie rozwiązać test składający się z 30 pytań z zakresu przepisów ruchu drogowego, bezpieczeństwa i pierwszej pomocy przedmedycznej.
Wygrywając dogrywkę – w której wziął udział Marcel – pomiędzy szkołami z Opatowca, Dobiesławic i Skalbmierza , nasza drużyna zajęła III miejsce . 👏👏👏
Konkurs zakończył się zwycięstwem gospodarzy, SP 3 w Kazimierzy Wielkiej, którzy będą reprezentowali powiat kazimierski w finale w Kielcach.
Opiekunem naszej ekipy był nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa – Łukasz Paryż.