Zakończenie roku szkolnego 2022/23

23 czerwca 2023 – uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Nadszedł czas kolejnych wakacji. Uczniowie wraz z wychowawcami i przedstawicielami pozostałych szkół rozpoczęli tą uroczystość mszą świętą w parafialnym kościele. Po przejściu do szkoły wszyscy uczniowie, nauczyciele i rodzice spotkali się w sali gimnastycznej, gdzie nastąpiło wręczenie świadectw z wyróżnieniem oraz nagród z poszczególnych dyscyplin: nauki, sportu, języków, czytelnictwa. Dyrekcja szkoły, burmistrz oraz wychowawcy gratulowali się wszystkim sukcesów. Następnie wszyscy udali się do klas, gdzie nastąpiło rozdanie pozostałym uczniom świadectw oraz pożegnanie na czas wakacji. Wszyscy życzyli sobie bezpiecznych, słonecznych i radosnych wakacji.