„Całe życie jest szkołą” – uroczysty apel klas ósmych na zakończenie nauki w szkole podstawowej

22 czerwca 2023 roku Uczniowie klas ósmych przygotowali uroczysty apel. Przy dźwiękach Poloneza, tanecznym krokiem wkroczyli na scenę. Pięknym tańcem wprowadzili obecnych w nostalgiczny nastrój przywołując wspomnienia przeżytych wspólnie lat. Następnie odbyło się uroczyste przekazanie klucza szkoły nowemu przewodniczącemu. Druga część uroczystości miała charakter bardziej swobodny. Absolwenci w humorystyczny sposób wspominali poszczególne lekcje, dziękując za trud pracy, przekazaną wiedzę i doświadczenie oraz wychowanie. Uroczystość zwieńczył taniec dziewcząt z zespołu ,,Rytm”, które w ten sposób dziękowały swoim opiekunkom i żegnały się z zespołem. Wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły zostały wręczone kwiaty.