„Więcej nas łączy niż dzieli”

Uczeń Bartosz Bijak z kl. 7b zdobył wyróżnienie w II Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pod hasłem „Więcej nas łączy niż dzieli” w kategorii klas 4-8.
Organizatorem konkursu był Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo -Rewalidacyjnych w Cudzynowicach.
Do konkursu zgłoszono 13 prac uczniów z naszej szkoły z klas 4-7. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki oraz dyplom.
29 maja 2024 wyróżniony Bartosz Bijak wraz z opiekunem p. Marią Adamek mieli zaszczyt uczestniczyć w uroczystym podsumowaniu konkursu połączonym z obchodami Dnia Dziecka.
Serdecznie dziękujemy Dyrekcji, Pracownikom i Wychowankom Zespołu Placówek Szkolno- Wychowawczo -Rewalidacyjnych w Cudzynowicach za jak zwykle miłe przyjęcie, nagrody, poczęstunek i świetną zabawę.