Gminne Obchody Dnia Dziecka

W dniu 2 czerwca 2024 r. odbyły się Gminne Obchody Dnia Dziecka 👧🧒
Było to wyjątkowe wydarzenie, pełne radości, śmiechu i wspaniałych atrakcji.
Świętowanie zyskało dodatkowy blask dzięki niezwykłemu występowi artystycznemu uczniów naszej szkoły.
Nasze utalentowane dzieci zaprezentowały różnorodne grupowe występy taneczne oraz wzruszające solowe wykonania piosenek.
Każdy pokaz był starannie przygotowany i z entuzjazmem wykonany, co przyciągnęło uwagę i podziw zgromadzonych widzów.
Rodzice, nauczyciele oraz mieszkańcy gminy z dumą obserwowali, jak młodzi artyści z naszej szkoły prezentują swoje umiejętności i pasje.
To był niezapomniany dzień, który pokazał, jak ważne są takie inicjatywy dla integracji społeczności lokalnej i promowania talentów naszych dzieci.
Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację tego wspaniałego dnia, a szczególnie naszym uczniom, którzy sprawili, że ten Dzień Dziecka był naprawdę wyjątkowy.