📚 Drodzy uczniowie, rodzice i nauczyciele.
🎓W dniu 14 maja 2024 r. rozpoczęliśmy ważny etap w życiu naszych uczniów ósmych klas – egzamin ósmoklasisty!
🎓Chcielibyśmy podzielić się z Wami relacją z pierwszego dnia tego wyjątkowego wydarzenia.
🎓14 maja pięćdziesięciu naszych uczniów stanęło przed egzaminem z języka polskiego. Po przywitaniu się z komisją egzaminacyjną, przystąpili do rozwiązywania zadań wymagających nie tylko znajomości języka ojczystego, ale także umiejętności analizy tekstu, interpretacji oraz argumentacji.
🎓Po zakończeniu pierwszego dnia egzaminu, nasi uczniowie będą mogli odetchnąć z ulgą, ale to dopiero początek. 15 maja czeka ich kolejne wyzwanie – egzamin z matematyki.
🎓Plan egzaminu:
* Dzień pierwszy: język polski
* Dzień drugi: matematyka
* Dzień trzeci: język nowożytny, angielski.
🎓15 maja zmierzą się z zadaniami matematycznymi, gdzie będą musieli wykorzystać swoje logiczne myślenie, umiejętność rozwiązywania problemów oraz wiedzę z zakresu matematyki.
🎓W kolejnym dniu egzaminu, staną przed zadaniem z języka angielskiego, gdzie będą mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności językowe oraz zrozumienie tekstu.
🎓Jesteśmy pełni nadziei i wiary w naszych uczniów, życzymy im powodzenia w kolejnych dniach egzaminu!
🎓Bądźmy z nimi w myślach i wspierajmy ich w tym ważnym czasie.
🎓Po trzech dniach trudu pozostaje tylko czekać na wyniki i mieć nadzieję, że ciężka praca zostanie doceniona.
Dyrektor ZPO Piotr Binkowski