Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

🚒W ramach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” uczniowie naszej szkoły w kategorii grup I-IV i V-VIII, oraz uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Skalbmierzu w kategorii szkół ponadpodstawowych przystąpili do konkursu – eliminacje gminne, których zadaniem jest wyłonienie zwycięzców do eliminacji powiatowych.
🚒 Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwali przedstawiciele PSP Kazimierza Wielka Pan Krzysztof Wojtasik i Pan Piotr Kudełko , oraz przedstawiciel OSP Pan Marek Gala.
🚒 Uczniów do konkursu przygotowywali w naszej szkole Pan Łukasz Paryż a w ZSZ Pan Krzysztof Grondek.
🥇I miejsce w kategorii klas I-IV zajął Michał Zdenkowski.
🥇 I miejsce w kategorii klas V-VIII Oskar Bątkowski.
🥇 I miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych Michał Jajeśniak.
✅Uczniowie Ci będą reprezentowali gminę Skalbmierz w eliminacjach powiatowych, które odbędą się w kwietniu 2024r.
✅Nagrody ufundował Burmistrz Miasta i Gminy Skalbmierz.
✅Dyplomy i nagrody wręczył zastępca burmistrza Pan Kamil Włosowicz.
✅Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.
Zwycięzcom gratulujemy ❗