INWESTYCJA W WIEDZĘ PRZYNOSI NAJWIĘKSZE ZYSKI

11 maja uczniowie klas ósmych naszej szkoły wraz z wychowawcami, panem dyrektorem i nauczycielem doradztwa zawodowego, wzięli udział w I Kazimierskiej Giełdzie Szkół Ponadpodstawowych. Organizatorami Gali byli: Koordynator Doradztwa Zawodowego w Kazimierzy Wielkiej- pani Beata Buła oraz Powiatowy Urząd Pracy na czele z panem dyrektorem – Rafałem Gabrysiem. Spotkanie miało na celu zaprezentować tegorocznym absolwentom szkół podstawowych możliwości dalszego kształcenia na terenie własnego regionu. Młodzież miała możliwość zapoznać się z kierunkami kształcenia w nowym roku szkolnym w poszczególnych szkołach oraz obejrzeć prezentacje z poszczególnych placówek. Na zakończenie każdy mógł porozmawiać ze starszymi kolegami, gronem pedagogicznym i skosztować słodkości przygotowanych przez poszczególne szkoły.