Defilada zespołu mażoretkowego na Świętokrzyskich Igrzyskach Sportowych w Kielcach

W dniu 7 grudnia 2022 r. w Hali Legionów w Kielcach odbył się finał rozgrywek II Świętokrzyskiej Olimpiady Przedszkolaka organizowany przez  Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty. Wydarzenie odbyło się w ramach Świętokrzyskich Igrzysk Sportowych.
Uroczystość rozpoczęła się od defilady uczestników II Świętokrzyskiej Olimpiady Przedszkolaka oraz zawodników startujących w ramach Świętokrzyskich Igrzysk Sportowych.
Przemarsz zawodników poprowadził Zespół Mażoretkowy „Rytm” z naszej szkoły.
Igrzyska Sportowe i II Świętokrzyską Olimpiadę Przedszkolaka otworzył Pan Kazimierz Mądzik – Świętokrzyski Kurator Oświaty.
Wojewoda Świętokrzyski Pan Zbigniew Koniusz, podkreślił znaczenie aktywności sportowej w życiu każdego człowieka i życzył wszystkim zawodnikom zdrowej rywalizacji..
Sławomir Szmal, Wicemistrz Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn, dwukrotny uczestnik igrzysk olimpijskich w towarzystwie dwóch przedszkolaków zapalił znicz olimpijski.
Nasze mażoretki oprócz parady zaprezentowały na parkiecie dwa układy taneczne.

II Świętokrzyska Olimpiada Przedszkolaka Defilada cz. I